ماشین حساب حقوق و دستمزد سال ۹۸

ماشین حساب حقوق و دستمزد سال 98

بحث محاسبه حقوق و دستمزد، یکی از مشکلات رایج بین کارفرمایان و کارمندان تازه کار است. کارفرمایان با تجربه به خوبی می‌دانند که بزرگترین هزینه عملیاتی برای یک کسب‌وکار، حقوق و دستمزد کارمندان است، از این رو یک سیستم دقیق و مطمئن را برای تیم حسابداری‌شان تعبیه می‌کنند تا مخارج و درآمد شرکت را بررسی کنند.

با این حال، یکی از مشکلات کارفرمایان تازه‌کار یا مدیران منابع انسانی در زمان استخدام، محاسبه ارقام مرتبط به حقوق و دستمزد کارکنان است. البته این مشکل تنها مختص به کارفرمایان نیست و بسیاری از کارمندان نیز اطلاع دقیقی از نحوه محاسبه حقوق و کارکردشان ندارند.

زمانی که بین کارفرما و کارمند قرارداد منعقد می‌شود، مبلغی به عنوان حقوق و دستمزد ماهانه کارمندان در نظر گرفته می‌شود. با این حال، نکته مهم این است که این مبلغ، معمولاً حقوق ناخالص کارمند است و مشمول برخی از کسورات قانونی مانند حق بیمه و مالیات می‌شود. در حقیقت، مبلغی که در نهایت به کارمندان می‌گیرد، با احتساب مالیات، حق بیمه و سایر کسورات قانونی، کمتر از مبلغ قرارداد است.

 

ماشین حساب حقوق ابزاری است که به منظور تسهیل فرآیند محاسبۀ میزان حقوق و دستمزد خالص و ناخالص سال ۹۸ توسط تیم خوش ذوق ایران سَلِری طراحی و اجرا شده است.

برای استفاده از ماشین حساب حقوق سال ۹۸ بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ماشین حساب حقوق و دستمزد 98 

 

پیشنهاد آیفوبلی : 

قرارداد عدم افشای اطلاعات (NDA) چیست؟

0

دیدگاه شما

15 − هفت =

بدون دیدگاه